آموزش بازیابی رمز جیمیل هک و فراموش شده

pdfپست.پرینت کن.

آموزش بازیابی جیمیل

همه ما شاید در معرض این مشکل قرار گرفته باشیم که در حین ثبت نام در یک سایت یا در هنگام یک خرید آنلاین ، نیاز به استفاده از ایمیل خود داشته اما هنگام ورود به جیمیل ، رمز عبور جیمیلخود را فراموش کرده باشیم. در این هنگام ، به غیر از نا امیدی ، یک راه مطمئن و کاربردی دیگر هم وجود دارد و آن راه ، بازیابی رمز عبور جیمیل خود با استفاده از ابزارهای موجود در جیمیل است. ما در این مقاله سعی داریم روش بازیابی پسورد جیمیل در هنگام فراموش کردن رمز عبور را آموزش دهیم. همچنین در قسمت دیگر این مقاله به شما یاد می دهیم چگونه جیمیل فراموش شده خود را نیز پیدا کنید.

 

 بازیابی رمز عبور جیمیل با استفاده از تلفن همراه 

 

فراموش کردن اکانت جیمیل و پیدا کردن آن با شماره همراه

در مواقعی که شما آدرس ایمیل خود در جیمیل را فراموش کرده باشید ، جیمیل به کمک تان می آید تا بتوانید اکانت خود را پیدا کنید. بدین منظور پس از وارد شدن به صفحه لاگین جیمیل ، مطابق با شکل زیر بر روی گزینه Find my account کلیک کنید:

توصیه به خواندن⬅  ترفند هک وامنیت/روباه گرام

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

حال باید در فرم باز شده ، شماره همراه خود را وارد نمایید. سپس نام و نام خانوادگی خود را نیز در صفحه بعدی وارد کرده و در نهایت مانند تصویر زیر ، بر روی دکمه Send text message کلیک کنید تا یک کد به شماره موبایل شما ارسال شود:

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

حالا کد دریافتی را در قسمت مشخص شده وارد می کنیم. اگر همه مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید ، جیمیل همه اکانت های متصل به شماره همراه شما را به شکل زیر لیست می کند :

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

به همین راحتی شما موفق شدید ایمیل های خود را پیدا کنید.

فراموش کردن رمز جیمیل و روش بازیابی پسورد جیمیل

مشکل دیگری که در این مقاله به آن می پردازیم ، این است که شما ایمیل خود را به یاد دارید اما رمز عبور آن را فراموش کرده اید. در این حالت نیز جیمیل به سادگی می تواند رمز عبور شما را بازیابی کند.
برای بازیابی پسورد جیمیل خود ، وارد سایت https://accounts.google.com/ForgotPasswdشوید.
در فرمی که برای شما باز شده است ، ایمیل خود را وارد کنید:

توصیه به خواندن⬅  لیست ایمیل های هک شده

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

در مرحله بعد از شما می خواهد که یکی از پسورد هایی که تقریبا به یاد دارید را وارد کنید:

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

حالا مطابق تصویر زیر ، مشخص کنید که می خواهید با شماره موبایل شما تماس گرفته شده و کد مورد نظر برایتان خوانده شود و یا کد مربوطه برای شما پیامک شود:

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

در مرحله بعد ، کد دریافتی را وارد می کنید:

 

آموزش بازیابی رمز جیمیل,

 

در مرحله آخر هم از شما خواسته می شود رمز عبور جدید خود را وارد کنید. اکنون با وارد کردن رمز عبور جدید ، شما می توانید پسورد جیمیل خود را تغییر داده و به آن وارد شوید.

اگر با مطالعه این مقاله نتوانستید بازیابی  را انجام دهید.ما میتوانیم کمکتان کنیم:

من نتوانستم بازیابی کنم

منبع:http://www.heyvatech.com

اشتراک گزاری این در:

linkedin
facebook
twitter
pinterest