هک
pdfبه آسانی پرینت کنید
  • هک اکانت اینستاگرام با برنامه اندروید و آموزش مقابله با این ترفند هک اکانت اینستاگرام.
  • پیش نمایش تبلیغ این برنامه در کانال وبسایت روباه گرام دیدن ویدیو:

در ابتدا امیدوارم که قوانین سایت روباه گرام را مطالعه کرده باشید.که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت روباه گرام بر عهده کاربر می باشد.

بر اساس آمارها پس از شبکه اجتماعی تلگرام بر اساس میزان محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دارد.هدف این شبکه که توسط فیسبوک خریداری شده است.اشتراک گزاری عکس و فیلم کوتاه میباشد.و با توجه به اینکه ممکن است که هکرها با نفوذ به این شبکه اجتماعی عکس ها و فیلم های خصوصی افراد در خطر هک قرار گیرند .وبسایت روباه گرام با آموزش چگونگی ضد نفوذ کردن آن مینماید.

ترفند و هک اینستاگرام با برنامه اندروید.

یکی از مهمترین و ساده ترین روشی که هکران اکانت اینستاگرام را مورد حمله قرار میدهند توسط یک برنامه اندرویدی میباشد که کار کردن با آن بسیار ساده میباشد.

علاوه بر هک نمودن اکانت اینستا گرام با این برنامه اندرویدی میتوان همچنین اکانت جیمیل،فیسبوک،کلش،رویال،اکانت یاهو را نیز هک نمود.

کار این برنامه اندرویدی تولید صفحات شبیه صفحه لاگین اینستا گرام میباشد که هکر با ترفندی این لینک را به قربانی ارسال مینماید.و قربانی به خیال اینکه این صفحه واقعی اینستاگرام میباشد آیدی و رمز عبور خود را قرار میدهد .و رمز آن به ایمیل هکر ارسال میگردد.

 

هک اینستاگرام
هک اکانت اینستاگرام با فیک پیج یا همان صفحات جعلی مشابه صفحه لاگین اصلی

هک جیمیل
هک جیمیل با صفحه مشابه صفحه لاگین جیمیل

Clash hack
هک اکانت کلش با فریب جم رایگان!!!

اینها نمونه از این برنامه فیک پیج ساز اندرویدی میباشد.که هکر با فریب کاربران و بدون هیچ دانشی در زمینه هک به اکانت دیگران نفوذ میکند.

نام این برنامه شگفت انگیز را با قیمت 10هزار از لینک زیر خریداری نمایید.

میخواهید این را رایگان دانلود کنید؟!

این صفحه را مطالعه کنید!

برای آشنایی با محیط  این برنامه میتوانید آدرس سایت و همچنین دانلود برنامه به سایت مورد نظر مراجعه کنید.

قیمت 10000تومان

همچنین برای شما آموزش ویدیویی کار با برنامه

روی دکمه خرید زیر  کلیک کنید .

قیمت: فقط 20000تومان

یکی از قربانیان هک شده آمریکایی بوسیله این برنامه در تصویر زیر نشان داده شده .اکانت وی دارای پی پال نیز بود.و چندین دلار وی خرج جم کلش اف کلنزشده است!!

هک شدن جیمیل و اکانت دلار پی پال یک آمریکایی و خرید جم با دلار وی!!
هک شدن اکانت دارای دلار پی پال یک امریکایی

 

رآه مقابله با این هک :توجه داشته باشید که کلیه صفحات لاگین برنامه های شبکه های اجتماعی از SSLو ارتباط رمزنگاری شده استفاده میکنند.همان قفل سبز رنگ در کنار آدرس سایت مانند سایت روباه گرام .و اگر شما به آدرس لاگین بدون قفل هدایت شدید به هیچ وجه آیدی و رمز عبور خود را وارد نمایید. 

Https
توجه کنید آدرس سایت لاگین مانند تصویر فوق باشد

ایمنی
نشان ایمنی سایت

روباه گرام
هک اینستاگرام مواظب این روش باشید تا هک نشوید.
روباه گرام
هک اینستاگرام مواظب این روش باشید تا هک نشوید.
هک اکانت اینستاگرام با برنامه اندروید و آموزش مقابله با این ترفند هک اکانت اینستاگرام. پیش نمایش تبلیغ این برنامه در کانال وبسایت روباه گرام دیدن ویدیو: در ابتدا امیدوارم که قوانین سایت روباه گرام را مطالعه کرده باشید.
نویسنده مقاله:
وبسایت
روباه گرام
لوگوی وبسایت:

Comments (1 comment)

دیدگاهتان را بنویسید